Puoselėjant tradicijas  kovo 10 d.  vyko LSMU gimnazijos bendruomenės krepšinio 3x3 turnyras. Ankstų rytą į LSMU sporto instituto sporto salę rinkosi komandų žaidėjai. Šiais metais turnyre dalyvavo penkios vaikų (5 – 6 kl.) komandos, o vyresniųjų klasių mokinių ir suaugusiųjų amžiaus grupėje rungtyniavo 18 komandų. Didžiulė dovana, papuošusi turnyrą, buvo vienintelė moterų komanda „Rožinė Svajonė“. Moterys drąsiai kovėsi su vyrų ir vaikinų komandomis bei dovanojo linksmą nuotaiką ir džiugias akimirkas, todėl nusipelnė ir buvo apdovanotos medaliais „už drąsą“.

• 5 - 6 kl. mokinių turnyre čempionių taurę laimėjo „Dream team“ komanda, antroje vietoje – „Velniai“, tretieji - „The Beasts“.  5C „Power“ ir 6 C klasių komandos apdovanotos saldžiais prizais. Naudingiausias grupės žaidėjas - Juozas Petkevičius.
  • Pagrindinio turnyro čempionų taurę laimėjo  II g. komanda finalinėse rungtynėse nugalėjusi praeitų metų turnyro čempionus - komandą „Rimas“.
  • Dėl trečiosios vietos kovojo „Mokytojų“ ir „4 batai“  komandos. Mūsų gimnazijos mokytojai: Kęstutis,  Juozas ir  kuratorius Marius  buvo stipresni, taiklesni, greitesni už „4 batų“ komandą ir pasipuošė trečios vietos medaliais.
  • Paguodos turnyro nugalėtojais tapo IV g. klasių komanda „Kristutės vaikai“, II vieta atiteko komandai   „Kavalieriai“ , III vietą laimėjo  „Equipe 1“- svečiai iš Vilniaus prancūzų licėjaus.
  • Visos prizininkės komandos buvo apdovanotos medaliais ir krepšinio kamuoliais, o grupių čempionai apdovanoti taurėmis ir kamuoliais su A.Sabonio parašu.
  • Nuotraukų galerija

Turnyras baigėsi. Dėkojame visiems dalyvavusiems, padėjusiems jį vykdyti ir laukiame vėl visų kitais metais  LSMU BENDRUOMENĖS KREPŠINIO TURNYRE!!!

Kūno kultūros mokytojai Rasa ir Juozas