„O ką veikia toks specialistas?“ – itin dažnai šį klausimą gimnazijoje iš mokinių išgirsta karjeros koordinatorius. Jau antrus metus iš eilės, siekdami atsakyti į šį bei kitus su profesine karjera susijusius klausimus, kartu su būriu puikių specialistų organizavome karjeros dieną. Šio renginio tikslas - padėti gimnazijos mokiniams pasirinkti būsimą profesiją.

Kovo 29 dieną 5-8 klasių mokiniai kartu su auklėtojais vyko į įvairias organizacijas ir įmones stebėti, kaip organizuojami ir vykdomi įvairių profesijų darbai, o štai į gimnaziją pas I-IV g. klasių mokinius atvyko net 21 specialistas. Skirtingų sričių specialistai (profesijų atstovai) buvo atrinkti pagal I–IV g. klasių mokinių pageidavimus. Kiekvienas mokinys pagal savo poreikį turėjo galimybę susitikti su 5 skirtingų sričių specialistais ir išgirsti, kaip galima tapti dominančios profesijos atstovu, kokių reikia įgūdžių/savybių, į ką reikia atkreipti dėmesį dar besimokant mokykloje, kiek ir kokių krypčių yra toje specialybėje bei kokia konkretaus specialisto dienotvarkė. Po 5 pamokų mokiniai turėjo galimybę susitikti su gimnaziją jau baigusiais mokiniais (alumnais), kurie tik planuoja savo ateities karjerą, tačiau jau padėjo savo pirmuosius žingsnius pasirinkę studijas. Taip pat gimnazijoje lankėsi Karo prievolės ir komplektavimo Tarnyba, kuri susidomėjusius jaunuolius supažindino su galimybe prisidėti prie krašto gynybos.

Už suteiktą informaciją nuoširdžiai dėkojame Edmundui Jackui, Mindaugui Butvilai, Egidijui Machtejevui, Aušrai Gabinaitienei, Alai Kuprijanovai, Skaidrai Valiukevičienei, Rūtai Bagdonavičienei, Juliui Ptašekui, Giedrė Vokietytei, Jevgenijui Razgulinui, Irenai Tėvelienei, Guodai Kotrynai Šereikaitei, Gediminui Skirbučiui, Eglei Dieninytei, Justui Stasiulaičiui, Egidijui Petrauskui, Mariui Bartninkui, Virginijai Adomaitienei, Aidai Zigmantavičienei, Antanui Gulbinui, Vaidotui Gurskiui, Daliai Maleckienei ir UAB „Kauno baldai“, Vaidai Milkovai ir dienraščio „Kauno diena“ redakcijai, Danguolei Kraskauskienei, Mariui Dužinui ir UAB „Amber pasta“, Kauno viešajai bibliotekai, LA MMC odininkystės Ir daržininkystės institutui, KTU, LSMU Veterinarijos akademijos Smulkiųjų gyvūnų klinikai, UAB „Scapa Baltik“, bei UAB „Gerovė“.

 

 

   

Premiers Rideaux  

   
   

Nuorodos  

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
© LSMU gimnazija, 2013