Kaip ir kasmet, kai žemę nukloja auksinis lapų patalas, o medžiai tarpusavyje varžosi spalvų gausumu, Kauno Jėzuitų gimnazija sukvietė miesto skaitovus į tradicinį Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 kl. mokinių poezijos skaitovų konkursą anglų kalba  „Gamtos paslaptys“. Konkurse dalyvavo net 38 mokiniai iš įvairių mokyklų. Skambėjo nuostabios Oscar Wild, Emily Dickinson, Robert Frost, Francis Duggan ir kitų poetų eilės. Mūsų gimnazijai atstovavo du mokiniai. Sveikiname Nojų Kumpauską, užėmusį I-ąją vietą, ir Beatričę Vaitkutę, tapusią konkurso laureate.
Dėkojame Kauno Jėzuitų gimnazijai už šiltą ir gražų renginį ir konkurso rėmėjams -  Oxford University Press leidyklos atstovams Lietuvoje.

Anglų kalbos mokytoja  Jolanta Lėgaudaitė