Rugsėjo 18 d. Kauno senamiestyje vyko tradicinis 5-12 kl. mokinių fotografijos, tapybos, žemės meno projektas – pleneras „Pajausk rudenį Kauno senamiestyje – Nuo tilto iki tilto“, skirtas popiežiaus Pranciškaus vizitui Lietuvoje. Renginio kūrybiniai darbai visą rudenį yra eksponuojami Kauno pedagogų kvalifikacijos centre (Vytauto pr.44), vėliau persikels į kitas erdves, iš kurių bus ir Lietuvos Respublikos Seimas.

Lapkričio 5 dieną visi plenero dalyviai buvo pakviesti į gražią dalyvių apdovanojimo šventę Kauno pedagogų kvalifikacijos centre.

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų IIg.C gimnazistėmis Indre Armanavičiūte (piešinys)  bei  Martyna Bojarskaite (fotografija), kurioms įteikti II vietos diplomai ir atminimo dovanėlės. Taip pat sveikiname IIg.C mokines Agnietę Čisler (fotografija) bei Faustiną Sušinskaitę (fotografija), kurioms įteikti padėkos raštai.

Dailės mokytoja Jolita Grabliauskaitė