Kas nepažįsta Pepės Ilgakojinės, Emilio ar Ronjos? Kas neskaitė knygos apie Karlsoną ar Kalį Bliumkvistą? Turbūt nėra tokio žmogaus, kuris nežinotų Astridos Lindgren vardo. Pirmiausia šis vardas sugrąžina mus į vaikystę...  Lapkričio pabaigoje – gruodžio pradžioje LSMU gimnazijos 5 klasių mokiniai dar kartą nusikėlė į Astridos Lindgren pasaulį. Skaitė autorės knygas, aptarė jau perskaitytas, ruošėsi susitikimui su Astrida. Susitikimas įvyko gruodžio 2 dieną Nacionaliniame Kauno dramos teatre. Penktokai kartu su tėveliais, auklėtojomis bei mokytojomis žiūrėjo spektaklį „Astrida“. Po spektaklio teatro scenoje vyko trumpa pažintis su teatro direktoriumi E.Stanciku ir spektaklio režisiere I.Paliulyte.  Susitikimas su Astrida tęsėsi ir gruodžio 3 dieną – gimnazijoje penktokai sulaukė viešnios – Astridos vaidmens atlikėjos D.Kazragytės. Aktorė papasakojo vaikams apie savo personažą, atsakė į mokinių klausimus, mokė, kaip įveikti scenos baimę, palinkėjo „dažniau pažvelgti į žvaigždes ir išlaikyti savyje vaiką...“   Projektas tęsiasi...