2019 02 ErikaUmbrasaite PlakatasFrankofonijos mėnesį kviečiame pradėti susitikimu su rašytoja Erika Umbrasaite

Erika Umbrasaitė – Prancūzijoje gyvenanti rašytoja ir žurnalistė. Ji  – mažos galerijos viduramžių miestelyje savininkė, o laisvalaikiu ir svajonėse – daug keliaujanti ir istorijas kolekcionuojanti rašytoja. Jos knyga „Prancūzija Mon Amour“ akimirksniu tapo bestseleriu. Ankstesnės autorės knygos – „Vienos krūties istorija“ bei „Moteris, katė ir jaunas mėnulis“.

Susitikimas vyks kovo 1 d. 15.30 val. MDC (II a., dailės kabinetas). Į susitikimą kviečiame ne vien mokinius, bet ir gimnazijos mokinių tėvus, svečius. Jei esate ne LSMUG bendruomenės narys, tačiau norėtume atvykti į susitikimą, rašykite el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Iki susitikimo!