2019 04 GARSO INJEKCIJAAr prisimenate praėjusius metus, kai kvietėme Jus pasitikti vasarą su Linu Adomaičiu LSMUG muzikos festivalyje-konkurse, kuriame pasirodė ne tik mūsų gimnazijos mokiniai, bet ir mokiniai iš kitų Lietuvos mokyklų?

• Šiais metais grįžtame su trenksmu ir susitinkame festivalyje-konkurse „Garso injekcija“.
  • STAIGMENA! Vieni iš komisijos narių taps visų mylimi „ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS“.
  • Ar juos taip pat išvysime scenoje? Palikime intrigą. ;)

P.S. Pažįsti 12 - 19 m. solistą ar vokalinės-instrumentinės muzikos grupės atlikėjus, kurie ne tik gali tapti renginio žiūrovais, bet ir konkurso dalyviais? Siųsk jiems festivalio-konkurso nuostatus bei dalyvio paraišką, kuriuos rasi ČIA:

• Registracija vyksta iki balandžio 29 dienos.
  • P.S.S. Pagrindinis prizas – vienos dainos įrašas profesionalioje studijoje „Lapės records“!
  • Susitinkame gegužės 2 d. 14.00 val. ;)

Daugiau informacijos jau netrukus.