2019 04 Garso injekcija MediumAr prisimenate praėjusius metus, kai kvietėme Jus pasitikti vasarą su Linu Adomaičiu LSMUG muzikos festivalyje–konkurse, kuriame pasirodė ne tik mūsų gimnazijos mokiniai, bet ir mokiniai iš kitų Lietuvos mokyklų?

• Šiais metais grįžtame su trenksmu ir susitinkame LSMUG muzikos festivalyje–konkurse „Garso injekcija“.
  • STAIGMENA! Vieni iš komisijos narių taps visų mylimi „ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS“. Ar juos taip pat išvysime scenoje? Palikime intrigą. ;)
  • Pagrindinį renginio prizą – vienos dainos garso įrašą profesionalioje studijoje, įsteigė mūsų draugai „Lapės Records“.

Susitinkame gegužės 2 d. 14.00 val. šalia Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakulteto (Tilžės g. 18, Kaunas).