Rugsėjo 18 dieną vyko penktų klasių mokinių edukacinė išvyka „Pažinkime vienas kitą”. Mokiniai veiklas pradėjo nuo „Ryto rato“ aptardami bendras taisykles. Paskui mokiniai dalyvavo komandos formavimo, vienas kito pažinimo veiklose, pynė ir keitėsi draugystės apyrankėmis. Kartu su istorijos mokytoju Matu bei Mokinių tarybos nariais ištvermę išbandė žygiuodami mišku, o su AK studijos vadove mokėsi gatvės šokių subtilybių. Daugiausia emocijų sukėlė mokytojo Mariaus organizuotos sportinės varžybos, kurių metu mokiniai rungėsi ne tik tarpusavyje, bet ir su kitomis klasėmis, jų vadovais, savanoriais.

Dienos išvyką vainikavo penktų klasių mokinių krikštynos, kurios pradžioje kėlė daug nerimo, tačiau Mokinių tarybos narių dėka tapo linksmos, įtraukiančios ir motyvuojančios siekti užsibrėžto tikslo.
Po visos dienos aktyvių veiklų stovyklavietėje skambėjo penktų klasių mokinių priesaika, po kurios jie tapo TIKRAIS LSMU gimnazijos bendruomenės nariais!

Sėkmės, penktokai! 😊