Šiandien įvyko nuotolinis IV g. klasių susitikimas su LSMU gimnazijos alumnais. Susitikimo metu gimnaziją baigę pranešėjai susitikimo dalyviams papasakojo apie savo karjeros kelią, dalijosi prisiminimais apie metus, praleistus gimnazijoje, davė patarimų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis studijas Lietuvos ir užsienio universitetuose, pabrėžė, kaip svarbu studijuojant užsiimti papildoma veikla, dalyvauti įvairiausiuose projektuose, savanoriauti.

Džiaugiamės, kad susitikime dalyvavo net 18 LSMU gimnazijos alumnų. Dėkojame LSMU studentams Dominykui Stasiūnui, Gabijai Asipauskaitei, Pauliui Valiukevičiui, Augustui Janulevičiui; menų studentėms Rūtai Cyrolytei ir Ievai Raubytei; tiksliųjų mokslų atstovams Pauliui Kiaušui ir Jonui Ribikauskui; socialinių mokslų atstovams Dariui Jokubauskui, Justui Daujotui, Liucijai Vasiliauskaitei, Karoliui Orlauskui, Mantui Imbrasui; studijas užsienyje pasirinkusiems alumnams Romanui Pūkui, Guostai Marijai Gudynaitei bei Rokui Peleckui.

2022 Susistikimas su LSMUG alumniais

Kuratorė, karjeros koordinatorė