2022 10 psichoJau šį trečiadienį, spalio 19 dieną, 15 valandą gimnazijoje apsilankys KTU inžinerijos licėjaus teatro trupė. Jie mums atveža savo statytą spektaklį - "PSICHO".

Kūrinį teatralai apibūdina taip:"Buvo ateitis. Yra praeitis. Bus dabartis.Slaptoje tyrimų ir eksperimentų stotyje jau nuo seniausių laikų vyksta bandymai, kurių metu gydytojas su komanda bando atrasti vaistus, kurie padėtų išvysti ateitį. Džiugią, tragišką, o gal net sunkiai suprantamą – svarbiausia, kad būtų žinoma."

Kviečiame visus 13 metų ir vyresnius gimnazijos bendruomenės narius (laukiami visi - mokiniai, mokytojai, alumnai, tėvai, personalas ir t.t.) spalio 19 dieną 15 valandą į iškilmių salę, kur kartu su KTUIL teatro trupe išvysime žmonijos ateitį, kad ir kokia ji bebūtų.

P.S. Spektaklyje naudojama intensyvi stroboskopo šviesa ir dūmų efektai.