Gruodžio 21 d. Valdovų rūmuose vyko šventė, kurioje pagerbti tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose Lietuvai atstovavę mokiniai, juos rengę mokytojai ir komandų vadovai. Didžiuojamės šventėje dalyvavusiais LSMU gimnazijos mokiniais: abiturientu Pijumi Šapnagiu, tarptautinėje matematikos olimpiadoje (IMMO) paskatintu pagyrimo raštu ir vienu iš Baltijos kelio olimpiados komandos, kurioje Lietuvos komanda užėmė III -ąją vietą, nariu; Faustu Kondratavičiumi ir Rojumi Kondratavičiumi, dalyvavusiais Europos šalių geografijos olimpiadoje, kur laimėjo sidabro ir bronzos medalius bei alumne Akvile Grafke, kuri atstovavo Lietuvai Toronte, Kanadoje, Pasaulio individualių debatų ir oratorinio meno čempionate (WIDPSC). Sveikiname jų mokytojus ir linkime sėkmės ateityje.