Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-08-25 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Dirbtuvėse dalyvavo devynių Lietuvos mokyklų komandos. Džiugu, kad dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda. Šiose dirbtuvėse LSMU mokyklai atstovavo vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė ir chemijos mokytoja Giedra Aldakauskienė. Atmosfera dirbtuvėse buvo darbinga, šilta bei draugiška.  Atlikome cheminius bandymus, išbandėme aktyvius mokymo (-si) metodus, mokėmės parengti dalykinius tekstus bei užduotis integruotoms vokiečių ir chemijos/biologijos pamokoms. Dirbtuvės buvo labai naudingos. Išmokome daug, per kelias dienas kilo ne viena idėja, kaip būtų galima paįvairinti ir padaryti efektyvesnį vokiečių ir chemijos/biologijos mokymą (-si). Atrodo, kad sudėtinga suderinti vokiečių kalbą, chemiją ar biologiją. Pasirodo, galima! Ir tai įrodo rinkinys „Ecolabbox“, nors skirtas vandens, dirvožemio ir oro eksperimentams, bet kartu galima mokytis ir vokiečių kalbos.
Goethe‘s institutas mokytojų komandas aprūpino reikalinga metodine medžiaga ir rinkiniais vandens, dirvožemio ir oro eksperimentams atlikti „Ecolabbox“.  Tikimės, jog naujos mokymo (-si) priemonės padės mūsų mokiniams įdomiau mokytis vokiečių kalbos bei gamtos mokslų.

Jurgita Valentukonienė

{gallery}Naujienos/2014-08-25{/gallery}