Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-10-Tukstantmecio_vaikai is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Kelionė buvo smagi. Važiuodami į priekį kalbėjomės, juokavome. Tik Adomas sėdėjo rimtas. Tikriausiai labai jaudinosi. Kelionė mums neprailgo, tačiau atvykę į Lietuvos radijo ir televizijos studiją ilgokai laukėme filmavimo pradžios. Ir vis dėlto po valandos Adomas debiutavo populiarioje televizijos laidoje.
Pirmasis turas buvo sėkmingai įveiktas, tačiau antrajame ture viskas klostėsi ne taip gerai. Adomui pritrūko vos 2 taškų, kad galėtų dalyvauti trečiajame žaidimo etape. Iš žinių kovos teko pasitraukti. Adomas užėmė 6 – ąją vietą, bet jis neliūdėjo ir neslėpė gerų emocijų.
Grįžti atgal taip pat buvo smagu: visi dalijosi įspūdžiais, fotografavosi ir gyrė Adomą. Tikime, jog Adomui pavyks dar ne kartą dalyvauti ir nugalėti šiame žaidime.

Ignas Kutka 7b klasė

{gallery}Naujienos/2014-10-Tukstantmecio_vaikai{/gallery}