Lapkričio 24-28 d. Lietuvoje vyksta Iniciatyvos „Kam to reikia?!” antrą kartą Lietuvoje rengiama „Nacionalinė karjeros savaitė‘2014“, kurią globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šia proga LSMU mokykloje pirmadienį taip pat apsilankė žmogus praktikas, UAB “Įdarbinimo tarpininkavimo centro“ ir www.cvkaunas.lt tinklaraščio vadovas Žilvinas Padegimas. Kartu su dešimtokais aptarė įsi/įdarbinimo situaciją Kaune ir Lietuvoje, pasidalino patirtimi apie profesinių pasirinkimų mitus ir tikrovę, patarė tiems kuriems kilo klausimų ir nors truputį prisidėjo prie visų dešimtokų laukiančio karjeros iššūkio – individualių ugdymo planų pasirinkimų. Savaitė įsibėgėja – laukiame ir daugiau praktikų mūsų mokykloje – ketvirtadienį kūno kultūros mokytojai kartu krepšinio žaidėjais bei aistruoliais svečiuose laukia tarptautinio krepšinio teisėjo Jurgio Laurinavičiaus, kuris pasidalins savo karjeros istorija bei pamokys krepšinio taisyklių.