Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-12-vokieciu_rusu is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Dailės pamokoje 6d klasės mokinius nustebino netikėti mokytojai: integruotą dailės ir užsienio kalbų pamoką „SVAJONĖS“ vokiečių/rusų/prancūzų kalbomis vedė 9 klasės mokiniai Vaidotas, Emilija ir Karolina. Šeštokai susipažino su svajonių leksika trimis kalbomis ir iliustravo svajones nuostabiais vaizdais.
Per 6-7 pamokas mokyklos Iškilmių salėje vyko integruota rusų/vokiečių/prancūzų kalbų pamoka – popietė „Dezemberträume“, „Mечты в декабре“, „Les rêves de décembre“. Integruotoje pamokoje - popietėje svajones ir troškimus užsienio kalbomis išsakė 6-10 klasių mokiniai ir jų mokytojai Lina Šapkauskienė, Jurgita Valentukonienė, Francois Le Corre. Pamoką pradėjo ir gražiausią svajonę apie meilę padeklamavo mokyklos direktorius Arūnas Bučnys, perskaitęs ištrauką iš A.S. Puškino romano „Eugenijus Oneginas“.
Renginio dalyvius pasidalinti nepaprastomis svajonėmis kvietė nepaprastos karalystės karaliai, karalienės, princesės ir pelytės. Devintokai skaitė stebuklingos šalies pasakų knygą trimis užsienio kalbomis, o 6-10 klasių mokiniai svajones ir troškimus sudėjo į trijų šalių įvairiausius kūrinius. Svajonių karalystės svečiai vaidino pasakas, deklamavo eiles, dainavo rusiškai, vokiškai, prancūziškai.
Dvi pamokos praėjo smagiai ir šventiškai. Džiaugiuosi, kad mokykloje daug linksmų, kūrybingų ir aktyvių mokinių. Dėkoju dailės mokytojai Ilonai Murašovienei ir 9 klasių mergaitėms už pasakišką salės papuošimą.
Nepamirškime svajoti, nes visos tikros svajonės pildosi!

Vokiečių-rusų kalbų mokytoja Lina Šapkauskienė

{gallery}Naujienos/2014-12-vokieciu_rusu{/gallery}