Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-04-norintys_mokytis is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Balandžio 8 dieną LSMU vidurinėje mokykloje vyko Atvirų durų  diena būsimiems  5 klasių mokiniams ir jų tėveliams. Atvykusieji galėjo  susipažinti su mokyklos aplinka, apžiūrėti kabinetus ir kitas mokyklos erdves. Būsimi mokiniai ir jų tėveliai buvo supažindinti su mokyklos veiklos prioritetais, mokymo(-si) ypatumais ir stojimo į mokyklą tvarka.

Sulaukėme didelio būrio mokinių, norinčių mokytis mūsų mokykloje. Smagu, kad galėjome tiesiogiai pabendrauti su mokiniais ir jų tėveliais, pasidalinti patirtimi ir pristatyti savo mokyklą.

Mieli būsimi penktokai, būsimų mokinių tėveliai, malonu buvo susitikti. Džiaugiamės, kad domitės mūsų ugdymo įstaiga. Laukiame Jūsų LSMU vidurinėje mokykloje.

{gallery}Naujienos/2015-04-norintys_mokytis{/gallery}