Baigiamajame Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų ture, vykusiame balandžio 2 dieną, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre buvo pristatyta 19 darbų, iš kurių mokslininkų komisija atrinko keturis geriausius. Balandžio 3 dieną Švietimo ir mokslo ministerijoje apdovanoti konkurso nacionalinio etapo nugalėtojai. Jiems įteikti pagyrimo raštai. II vietos prizininke tapo  mūsų mokyklos mokinė Urtė Žitkevičiūtė, pristačiusi savo darbą „Norą daug valgyti gali lemti ir genai: LEP ir POMC genų polimorfizmo tyrimas“. Pagyrimo raštus gavo mūsų mokyklos devintokės Aleksandra Kriukelytė ir Gabija Imbrasaitė, pristačiusios savo darbą „Bioplastiku dengtų vaisių išsaugojimas naudojant mėlynąjį pelėsinį grybą“.
Sveikiname ir linkime nenustoti siekti mokslo aukštumų!

Aleksandra Kriukelytė