Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-04-Matmintinis is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

„Matmintinis“ – tai mintino skaičiavimo konkursas. Iš pradžių moksleiviai turi galimybę treniruotis sudėtį, atimtį, daugybą, dalybą, palyginimą ir reikšmių įstatymą. Kovą-balandį vyko atrankiniai etapai, kuriuose dalyvavo apie 500  4-6 klasių mokinių iš visos Lietuvos, tarp jų 16 mūsų mokyklos.  Atrankiniuose etapuose parodę geriausius rezultatus kviečiami  į respublikinį finalą, „penkiakovę“ – specialias varžybas, kuriose 5 rungtys. Geriausi respublikos atstovai vyskta į tarptautines varžybas, kur susirungia su varžovais iš kitų šalių. Dabar jos vyksta Latvijoje, Lietuvoje, Slovėnijoje ir Ukrainoje. Šių šalių atstovai ir dalyvauja tarptautiniuose turnyruose.
Nors į tarptautinį finalą nepatekome, bet esame užsikrėtę mintino skaičiavimo virusu, padedančiu ne tik per matematikos pamokas. Išmokome būti stropesni,  disciplinuotesni mokydamiesi kitų dalykų. Skaičiavimas mums padeda sukaupti dėmesį ir ugdo kantrybę.

Rugilė Žėkaitė 6d

{gallery}Naujienos/2015-04-Matmintinis{/gallery}