Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-04-vokieciu is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Jau antrus metus Goethe‘s institutas su Lietuvos futbolo federacija organizuoja konkursą „2:0 vokiečių kalbos naudai“ (2014 metais - "1:0 vokiečių kalbos naudai"), skirtą vaikams, kurie domisi futbolu ir vokiečių kalba. Konkurso atrankai reikėjo sukurti trumpą filmuką arba koliažą tema „Futbolas ir mes“.  Mūsų mokyklos 6 d klasės vokiečių kalbos grupės mokinių komanda Goda Čeponytė, Gabija Šiliauskaitė, Viltė Balčiūnaitė, Toma Matūzaitė, Ignas Zybartas ir Joris Budėnas sukūrė puikų filmą "6d Fussballklasse".

2015 m. kovo 23 d. Goethe‘s institute vyko konkurso „2:0 vokiečių kalbos naudai“  atranka. Komisiją sudarė Lietuvos futbolo federacijos atstovai: Masinio futbolo asociacijos direktorius Vaidotas Rastenis, Masinio futbolo asociacijos vadybininkas Ignas Marcinkevičius, VšĮ „Futbolo projektai“ rinkodaros vadybininkė Vaida Česnauskienė ir Goethe‘s instituto darbuotojos: Nijolia Buinovskaja – kalbos skyriaus vadovė, Margarita Repečkienė – projekto koordinatorė, Laura Frolovaitė-Prušinskienė – patarėja ankstyvajam ugdymui, praktikantė Annalena Köhne. Iš pateiktų 45 paraiškų ir kūrybinių darbų buvo atrinkti 18 geriausių. Pagrindiniai kūrybinio darbo atrankos kriterijai: originalumas, kūrybiškumas, šmaikštumas ir privalomi bent 3 vokiški žodžiai. Į finalą pateko ir mūsų komanda!

2015 m. balandžio 28 d. 15 geriausių komandų susirungė tarpusavyje. Jos varžėsi dėl laimėtojo titulo futbolo aikštelėje bei viktorinoje apie futbolą. Geriausia komanda šiais metais buvo iš Kauno jėzuitų gimnazijos. Ji laimėjo savaitgalį Berlyne. Ten komandai vyks futbolo treniruotės, vokiečių kalbos pamokos, lankysis futbolo klubo „Hertha BSC“ rungtynėse! Pralaimėjusių nebuvo: nugalėjo komandinis žaidimas ir draugiškos šypsenos.
Dėkojame konkurso organizatoriams ir dalyviams už puikų konkursą.

Vokiečių-rusų kalbų mokytoja Lina Šapkauskienė

{gallery}Naujienos/2015-04-vokieciu{/gallery}