Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-05-tiksliuju_moklu_savaite is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Balandžio 27 – 30 dienomis mokykloje vyko Tiksliųjų mokslų savaitė. Balandžio mėn. 27 d., pirmadienį, per septintą pamoką, mokyklos Iškilmių salėje Tiksliųjų mokslų savaitė prasidėjo matematikos ir informacinių technologijų viktorina, kurioje dalyvavo dvylika 5-6 klasių moksleivių komandų. Moksleiviai turėjo atpažinti žymius informacinių technologijų pasaulio žmones, keturiomis atkarpomis padalyti apskritimą į vienuolika dalių, suskaičiuoti įvairius reiškinius. Konkursą laimėjo 6b klasės komanda „ODST“, antrą vietą užėmė taip pat 6b klasės komanda „G&G“, treti liko 6a „Ateiviai realybėje“. Matematikos srityje geriausiai pasirodė 5a klasės komanda „Skaičiai“, IT nepralenkiami buvo 6d „Le shifu“. Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiaisiais medaliais. 8 dieną vyko „Uždavinių sprendimo varžytuvės”. Dalyvavo  penkios mokinių komandos iš 7 ir 8 klasių. Visą komandų dalyviai gavo vienodas užduotis ir susikaupę spendė visą pamoką. 7a klasės komanda nugalėjo ir buvo apdovanota padėkos raštu. 29 dieną mokyklos Iškilmių salėje vyko  KTU doc. Dr. L. Bikulčienės paskaita „Skaičiavimai naudingi sveikatai“. Paskaitoje dalyvavo 11 klasės mokiniai. Lektorė įdomiai papasakojo apie matematikos taikymą medicinoje.

Tiksliųjų mokslų savaitę užbaigė 30 dieną mokyklos Iškilmių salėje vykęs konkursas „Sudoku“. Dalyvavo 41 mokinys. Konkursas vyko dviem turais. Deja, į antrą turą pateko tik 4 mokiniai. Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais. Pirmą vietą laimėjo 10c klasės mokinys Simas Damušis, antrą – 8b klasės mokinė Ugnė Eitamavičiūtė, trečią – 5a klasės mokinė Gabrielė Čivinskaitė. Visi dalyviai gavo po saldų prizą.

Organizatoriai

{gallery}Naujienos/2015-05-tiksliuju_moklu_savaite{/gallery}