Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-05-sveiko-maisto-svente is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

6d klasės mokiniai dalyvavo „Saugaus ir sveiko maisto šventėje 2015“ , kuri vyko Veterinarijos akademijoje. Tai buvo ne tik šventė, bet ir konkursas. Išmaniai ir išradingai pagamintus sveiko maisto patiekalus šeštokai pristatė drauge su studentais. Vyko patiekalų degustacija, slaptas balsavimas. Taip pat buvo renkamos lėšos beglobiams gyvūnams. Šeštokai buvo apdovanoti už išradingiausią patiekalą.

Technologijų mokytoja Ilona Murašovienė

{gallery}Naujienos/2015-05-sveiko-maisto-svente{/gallery}