Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-05-fizika is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

14 MediumNuoširdžiai sveikiname LSMU mokyklos mokinių komandą, respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Fizikos bandymai aplink mus“ užėmusią I - ąją vietą.
PPT sekcijoje:

• 7b  klasės mokinio Igno Kutkos  darbas „ Šiluminis kūnų plėtimasis“ – III vieta;
  • 8b klasės mokinių  Ugnės  Kubiliūtės  ir Andrėjos Čekanavičiūtės darbas „Garsas“ – III vieta;
  • 8b  klases mokinių  Rimgailės Jonaitytės ir Ugnės Eitavičiūtės darbas „Garso izoliacija“ – II vieta.

Video sekcijoje:

• 9b klasės mokinės  Militos Songailaitės darbas „Elektros srovės laidumas“ – padėka už metodiškiausią darbą;
  • 10b klasės mokinių Aidos  Kaštelianovaitės ir Rasos Labunskaitės darbas „ Šviesos lūžis“ – III vieta;
  • 10 b klasės mokinių Austės Lukošiūtės  ir Aušrinės Ribikauskaitės  darbas „Fotografija“ – I vieta;
  • 12a klasės mokinio Herkaus Daukšos darbas „Elektros srovė puslaidininkiuose“  – I vieta.

Salomėja Kukauskienė ir Eglė Milčė

{gallery}Naujienos/2015-05-fizika{/gallery}