Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-05-paroda is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Nuo balandžio mėnesio pirmo aukšto fojė, koridorių buvo galima vadinti Patriko alėja. Visus džiugino šeštoko  fotografijose užfiksuotos akimirkos.  Šį penktadienį, gegužės 15 d., vyko 6a klasės mokinio Patriko Hansted Jensen fotografijų parodos „Ieškojimai“ uždarymas. Šventėje dalyvavo daug svečių. Patriką sveikino mokyklos direktorius Arūnas Bučnys, neformaliojo ugdymo pavaduotoja Inga Vaitekūnė, mokinio mama ir seneliai, mokyklos mokinių tarybos atstovai, klasės draugai ir auklėtojas. Jaunajam fotografui svečiai dėkojo už gražias fotografijas, linkėjo kūrybinio polėkio, įkvėpimo, kantrybės, akimirkos „išlaukimo“... Patrikas papasakojo, kaip gimė įamžintos nuotraukose idėjos. Ne vienas iš mūsų nubraukė ašarą, kai Patriko mama papasakojo apie pirmąją Fotografo nuotrauką su vyšniomis... Ačiū dailės mokytojai Jolitai Grabliauskaitei už atrastą talentą, už skatinimą kurti, už iniciatyvą surengti parodą.
 Patrikas rimtais, dideliais, užtikrintais žingsniais eina į fotografijos pasaulį, skverbiasi į fotografų gretas. Mokinys dalyvavo Kauno miesto mokinių tapybos, fotografijos, žemės meno, skulptūros tradiciniame projekte - plenere „Pajausk rudenį Panemunės šile - 440“; mokinių fotografijų parodoje „Gyvūnų globa mano rankose“; mokinių fotografijos parodoje „Gyvoji gamta“ Aleksandro Stulginskio universitete; 2015m. Europos kūrybiškumo dienai skirto fotokonkurso „Kūrybos erdvės“ išleistas katalogas. Jaunojo fotografo Patriko Jensen Hansted fotografijose skleidžiasi įvairios formos - realiose ir mistinėse erdvėse, jungiančiose dabarties akimirką su ateitimi. Patrikas apdovanotas CreaArt  forografijos dalyvio diplomu.
Patrikai, nuoširdžiai dėkojame už gražias akimirkas. Linkime tik vieno – išlik ir toliau SAVIMI.
Patriko paroda perkeliama ir į kitas erdves: nacionalinį kraujo centrą Vilniuje, LSMU klinikas Kaune.

Patriko auklėtojas Paulius

{gallery}Naujienos/2015-05-paroda{/gallery}