Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-05-fultbolas is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Pasibaigus tarpklasinių varžybų finalams prasidėjo futbolo turnyras mokyklos direktoriaus taurei laimėti. Rato sistema turnyre dalyvavo keturios komandos: tarpklasinių futbolo varžybų nugalėtojai aštuntokai, kurių komandą papildė šeštokas Matas Dedura, 9 – 11 kl. mokyklos rinktinė, jungtinė mokytojų ir tėvų komanda ir 7b klasės tėvelių ir mamų mišri komanda. Varžybos tikrai buvo vertos dėmesio. Daug azarto, sportinio pykčio, garsių emocijų, džiaugsmo įmušus ir nusivylimo praleidus įvartį. Vien ko vertas puikus septintokų tėvų komandos vartininkės Giedrės Šapranauskienės žaidimas. Džiaugiamės, kad vyrai buvo džentelmenai ir saugojo nuo stiprių smūgių žaviąją vartininkę. Mokytojas Juozas stengėsi greitai dėlioti įvairias turnyrinės lentelės kombinacijas, bet jungtinės mokytojų ir tėvų komandos tai neišgelbėjo. Įvarčių skirtumo prasibrauti į finalą jiems nepakako. Finale užvirė tikras mūšis tarp mokyklos „brazilų“ ir mokyklos rinktinės. Technika, greitis, varžybų azartas, stiprūs ir tikslūs smūgiai finalinėje kovoje nugalėtojo neišaiškino. Kaip garsiausiuose futbolo taurės turnyruose nugalėtojai paaiškėjo baudinių serijoje. Pirmoji penkių baudinių serija baigėsi lygiosiomis, po to sekė vienas paskui kitą taiklūs smūgiai, kol galiausiai į Emilio saugomus vartus buvo įmuštas pergalingas aštuntokų baudinys. Tad pirmojo turnyro nugalėtojais ir pereinamosios taurės laimėtojais tapo: Simas Gėdžiūnas, Povilas Čižinauskas, Augustas Skaudickas, Vitalijus Sutuginas, Matas Dedura ir Justinas Budrys. Geriausia turnyro vartininke buvo pripažinta Giedrė Šapranauskienė. Daug gražių emocijų susilaukė baudinių mušimo turnyras „Įmušk įvartį į direktoriaus saugomus vartus“. Užduotis buvo nelengva - nuo 11 m. baudinio žymos reikėjo pataikyti į direktoriaus saugomus vartus. Žinant Arūno ūgį ir užimamą vartų plotą, tai padaryti buvo nelengva ir futbolo asams. Tiesa, Ignas ir Andrius greičiausiai mušė ne ta koja, bet įmušančių skaičius vis mažėjo. Kaip direktorius juokavo, dabar galėjo atkeršyti jam kiekvienas. Matyt, ir mūsų futbolo žvaigždė Juozas, kuriuo domisi net Mainco futbolo akademija, atvažiavo iš namų tam, kad atsiskaitytų už visas per metus jo kabinete išlietas ašaras. Nesiliaujantys smūgiai, humoras, šmaikštūs komentarai, skersiniai ir vartų virpstai, galų gale, išaiškino nugalėtoją – neatlaikytas liko tik Augusto Skaudicko smūgis. Pats Augustas patikimai saugojęs 8a klasės vartus, matyt, iš tėčio, Lietuvos gydytojų futbolo rinktinės nario dr. Darijaus, paveldėjo tikslų smūgį. Taigi LSMU mokyklos direktoriaus pereinamoji taurė metams papildys mūsų mokyklos „brazilų“ futbolo trofėjų kolekciją, o turnyro rėmėjo „Hummel“ kamuolys su nugalėtojų autografais įeis į mokyklos istoriją.

Viso turnyro metu žaidėjai ir žiūrovai mėgavosi turnyro rėmėjo UAB „Nematekas“ (E. ir K. Vaicekauskai) grilio dešrelėmis, kurias kepė visa Bušauskų šeimyna ir jai talkininkavo mokyklos tarybos merginos, kūno kultūros mokytoja Rasa ir kuratore Inga. UAB „Selita ir Ko“ (D. ir G. Undraičiai) vaišino gaiviaisiais gėrimais, Skaudickų šeima – saldumynais.

Dėkojame visiems turnyro organizatoriams, dalyviams ir žiūrovams už šiltą bendravimą, gerą nuotaiką, kartu praleistą šeštadienio rytmetį ir tikimės, kad ši graži tradicija dar ne vienerius metus jungs mus visus į bendrą būrį, nes tą dieną mokyklos futbolo aikštėje karaliaus futbolas. Juk šiais metais trūko tik tavęs.

{gallery}Naujienos/2015-05-fultbolas{/gallery}