Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-05-Dainu-svente is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Kauno Dainų slėnis šeštadienio vakarą vėl aidėjo nuo gražiausių lietuviškų dainų ir melodijų. Trečią kartą surengtoje Kauno miesto moksleivių dainų ir šokių šventėje dalyvavo daugiau nei trys tūkstančiai atlikėjų, kurie susirinkusiesiems ir stebintiesiems transliaciją per televiziją padovanojo įspūdingą šou. Šioje Dainų šventėje dalyvavo ir mūsų mokyklos dainininkai.
Tai buvo nepakartojamas reginys. Dainos, šokiai, muzika sujungė tūkstančius žmonių į vieningą visumą. Buvo labai smagu tapti šio įspūdingo renginio dalimi. Ačiū vaikams už kantrybę ir sunkų darbą šventės kūrimo metu ir visiems kitiems už neišdildomus įspūdžius.

{gallery}Naujienos/2015-05-Dainu-svente{/gallery}