Ankstų spalio 5 d. rytą  LSMU gimnazija pasitiko pasipuošusi gėlėmis ir šypsenomis, skirtomis mokytojams. Šventę organizavę III g. klasių mokiniai pasveikino į darbą besirenkančius mokytojus, įteikdami kvietimą - bilietą į šventę bei saldžią smulkmeną gerai dienos pradžiai.Mokytojai buvo pakviesti vykti į „Pažintinę , kultūrinę, meninę išvyką“, kurioje kelionės vadovais ir gidais buvo patys gimnazistai. Po  keturių pamokų pasveikinti gražaus IV g. klasės gimnazistų bei tautinių šokių kolektyvo pasirodymo mokytojai buvo supažindinti su saugaus elgesio ir sveikatos išvykoje instrukcija, kurią pasirašė, gavo sausus kelionės davinius bei saugos liemenes ir išvyko į kelionę. Jos metu aplankė Kauno Marvelės slėnį, kuriame tyrinėjo mitų kilmę, keliaudami tikrino savo žinias, pastabumą bei gudrumą. Kelionė baigėsi ypatingą aurą turinčiame Šv. Jurgio Kankinio bažnyčios ir Bernardinų vienuolyno vidiniame kiemelyje. Čia mokytojus šiltai ir jaukiai pasveikino IIIg. klasių gimnazistai, direktorius bei mokinių tėvelių atstovai. Mokytojų diena baigėsi Brolio Pauliaus palaiminimu. Subtili ir šilta šventė baigėsi, o toks pats mokinių ir mokytojų bendradarbiavimas tęsiasi...