Konstitucija – pagrindinis valstybės įstatymas, įtvirtinantis  piliečių  laisves ir  teises,  nustatantis valdžios tarpusavio santykius ir ryšius, todėl kiekvienam svarbu ją žinoti. Šiemet jau devintus metus vyko LR Konstitucijos egzaminas. I etape rugsėjo 29 d. dalyvavo 45 mūsų gimnazijos mokiniai. Keturi mokiniai (Danielė Senavaitytė IB, Karolis Orlauskas IC , Gabija Lapinskaitė IIC, Džiugas Grėbliūnas IIIA) pateko į II etapą, kuris vyko   spalio 13 d. II etape Danielė Senavaitytė, IB klasės mokinė, pasirodė geriausiai ir  tapo nugalėtoja tarp 8-10 klasių moksleivių. Spalio 26 dieną Prezidentūroje ją ir kitus dalyvius sveikino ir padėkas įteikė  LR prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Džiaugiamės Danielės laimėjimu, LSMU gimnazijos mokinių  pilietiniu sąmoningumu    ir puikiu pasirodymu  LR Konstitucijos  egzamine.