IMG 5218 MediumDažnai girdime: Lietuva – krepšinio šalis, o lietuviams krepšinis – antra religija. Ir tai, kad šie teiginiai yra visiškai teisingi, nesunku įsitikinti LSMU gimnazijoje. Mūsų mokiniai aistringi krepšinio fanai, o šiemet dar ir aktyvūs akcijos „Žalgiris – tavo mokykloje“ dalyviai. Šio projekto esmė – mokyklos registruojasi ir lankosi Kauno „Žalgirio“ namų rungtynėse, o aktyviausia mokykla sulaukia ypatingos dovanos – besibaigiant mokslo metams visi žalgiriečiai atvyksta pas juos į mokyklą. Nieko nuostabaus, kad jaunimas mielai įsitraukia į tokias akcijas,  raginti nereikia. Varžybose „Žalgiris“ – „Barcelona“ LSMU gimnazijos vardu buvo nupirkta 210 bilietų! Kol kas mūsų gimnazija priekyje, bet atkakliai vejasi Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija. Tad būkime vieningi ir lapkričio 19 dienos vakarą eikime drauge į rungtynes „Žalgiris“ – „Stelmet“.

LSMU gimnazijos mokinė
Europos čempionato B diviziono čempionė