LSMU gimnazijos moksleivių muzikos grupės „KAM“ nariai dalinasi įspūdžiais apie dalyvavimą krikščioniškos muzikos festivalyje „Sielos“: ,,Ankstyvą lapkričio 14-osios rytą išvykome iš Kauno. Kelionę pradėjome malda, vėliau dainavome, diskutavome įvariomis temomis, kol galiausiai pasiekėme savo kelionės tikslą - Telšius. Vos tik įvažiavome į šį miestą, pastebėjome, jog jį supa nuostabus kraštovaizdis, o ir Telšių senamiesčio grožis iš tiesų įspūdingas. Nieko nelaukdami nuskubėjome repetuoti. Iki koncerto buvo likusios vos kelios valandos. Susipažinome su profesionaliais muzikantais, bendraminčiais, gerai praleidome laiką. Mūsų pasirodymo pažiūrėti atėjo ir kiti LSMU gimnazijos mokiniai, sulaukėme daug palaikymo, už kurį esame be galo dėkingi. Tai buvo pirmasis mūsų koncertas tokioje scenoje. Krikščioniškos muzikos festivalyje „Sielos“ taip pat dalyvavo ir tikybos mokytojas Mantvydas Randis su savo grupėmis ,,Aukštyn bures“ bei „Chebra“. Esame labai laimingi už galimybę dalyvauti šiame renginyje, prižadame tobulėti ir sakome „Iki“. Iki kitų metų krikščioniškos muzikos festivalio „Sielos“.