Ne vieną kartą LSMU gimnazijos mokiniai lankėsi LSMU ligoninės Kauno klinikų Kraujo centre bei savanoriavo jų organizuojamose akcijose. Šiais metais Kraujo centro darbuotojai atvyko į mūsų gimnaziją, kurioje gruodžio 10 d. buvo Kraujo donorystės akcija. Akcijos metu kraujo donorais galėjo tapti mokiniai, sulaukę 18 metų,  mokytojai bei gimnazistų tėveliai. Iš anksto norą dalyvauti akcijoje pareiškė 30 gimnazijos bendruomenės narių, tačiau akcijos dieną skaičius išaugo iki 38. Po privalomųjų procedūrų – anketos pildymo, hemoglobino koncentracijos kraujyje nustatymo, pokalbio su šeimos gydytoju – kraujo donorais tapo 31 gimnazijos bendruomenės narys. Buvo  paaukota beveik 14 litrų kraujo. Akcijos metu ant simbolinių popierinių kraujo lašelių buvo rašomi ir pakabinti ant eglutės linkėjimai ligoniams. Eglutę Kraujo centro darbuotojai nuveš į Kauno klinikų Onkologijos ir hematologijos klinikos Hematologijos skyrių. Dėkojame visiems, dalyvavusiems akcijoje, gerumu sušildžiusiems Kalėdų laukimą.

Socialinė pedagogė Edita