SvelniukaiJ. V. Getė yra pasakęs: „Dosnumas, ypač lydimas nuolankumo, visada užkariauja širdis“. Šiais metais, Advento laikotarpiu tuo įsitikino ir mūsų gimnazijos bendruomenė. Gimnazijos direktoriaus Arūno Bučnio, mokytojos V. Katkauskienės ir Mokinių Tarybos iniciatyva visa mokykla prisidėjo prie labdaros ir paramos fondo „Algojimas“, įkurto neįgaliems vaikams remti, paskelbtos akcijos. Moksleiviai aukojo pinigus įsigydami Švelniukus – mažus žaisliukus, kuriuos siuvo  neįgaliųjų mamos. Žaisliukais buvo skatinama puošti kabinetus ir eglutes. Daugelis mokinių prisidėjo prie akcijos, skirdami daugiau nei simbolinį eurą paramos fondui. Džiugu, kad  gimnazistai noriai aukojo. Asmeniškai ir Mokinių Tarybos vardu noriu padėkoti bendruomenei, kad dalinasi šiluma ne tik tarpusavyje, bet ir su tais, kuriems šiuo  žavingu Advento laikotarpiu to reikia labiausiai. Šiuo metu yra surinkta 898 eurai.  Akcija  vyks iki gruodžio 23 d.

III g. klasės mokinys, Mokinių tarybos narys Justas Daujotas