2016 m. sausio 12 d. LSMU gimnazijos pedagogų komanda dalyvavo forume „Mokomės kitaip: mokyklų patirtys“.
Forumą organizavo asociacija „Žinių ekonomikos forumas“, Kauno miesto savivaldybė, Kauno rajono savivaldybė, Kauno technologijos universitetas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Forumas vyko „Santakos” slėnio Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centre.
Forumo metu devyni Kauno miesto ir Kauno rajono mokyklų pedagogai pasidalino gerąja patirtimi apie netradicinio ugdymo formas, jų organizavimo ypatumus, privalumus ir trūkumus.
LSMU gimnazijos pedagogai G.Adomavičienė, S.Šabanovas, G.Liaudinskienė, K.Gimpelson, A.Vaičaitienė, J.Valentukonienė, M.Zaveckas, L.Šapkauskienė parengė pranešimą „Diferencijuoto mokymo/si aplinkos kūrimas LSMU gimnazijoje“.