Šiemet „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose mes, 5-6 kl. mokiniai, vėl bandėme savo jėgas, žaisdami su daugeliu stiprių komandų iš viso Kauno. I etape žaidėme su B. Brazdžionio mokyklos komanda. Važiuodami į šias varžybas ne vienas jaudinomės, bet visi tikėjome, kad esame pasiruošę nugalėti ir patekti į II etapą. Taip ir nutiko, mes patekome į II etapą! Tačiau I-ajame etape pastebėjome daug savo klaidų, supratome, kad turime dar nemažai padirbėti, jei norime patekti į zonines varžybas.
II-ajame etape mes žaidėme su „Žiburio“ pagrindinės mokyklos ir T. Ivanausko pagrindinės mokyklos komandomis. Šįkart konkurencija padidėjo, bet mes nenustojome tikėti ir vieni kitus palaikėme. Emocijų taip pat buvo dvigubai daugiau, tačiau mes vėl nugalėjome! Šįkart patekome į finalą! Finalinėse varžybose kaip ir praeitais metais susitikome su „Pilėnų" pagrindinės mokyklos ir „Milikonių“ pagrindinės mokyklos komandomis.
Finalas buvo labai įtemptas, nes visos komandos buvo labai stiprios, tad žaidėme apylygiai. Bet mes buvome drąsiausi, stipriausi ir vikriausi, todėl iškovojome auksą ir dabar atstovausime Kaunui!

Otilija Končiūtė, 6a