Vasario 16-osios šventė mūsų gimnazijoje

„Tu mažutė, Tu telpi visa į Čiurlionio karalių delnus“, - šiais Janinos Degutytės žodžiais prasidėjo Vasario 16-osios šventė. Sveikinimo kalbą pasakė gimnazijos direktorius Arūnas Bučnys. Jis akcentavo, kad šios šventės reikšmė neišmatuojama - per 100 metų Vasario 16-oji buvo visos Nepriklausomos Lietuvos idėja, žmonių širdyse rusenanti viltis, todėl ir šiandien kartu turime dirbti, mokytis, kurti tėvynės gerovei.
Po sveikinimo direktorius įteikė Padėkas geriausiai besimokantiems mokiniams, olimpiadų  ir įvairių konkursų nugalėtojams. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad auginame brandžią, neabejingą mokslo žinioms, pilietišką jaunąją kartą.
Po apdovanojimų klausėmės šventinio koncerto. Gimnazijos vaikinų choras atliko visiems žinomas dainas apie Lietuvą (vadovė muzikos mokytoja Giedrė Druskienė), „Suktinį“ šoko penktokai (vadovė Eglė Glinskienė),  I g. klasių moksleivių tautinių šokių  kolektyvas „Kupolėlė'' sveikino  „Kepurine“ ir „Gumbine“ (vadovas Kazimieras Kondratavičius), vizualizaciją dainai „Nupiešiu Lietuvą“ sukūrė 7b klasės mokiniai (mokytoja Jolita Grabliauskaitė).  Savo balsu pakerėjo I g. klasės mokinė Gustė Zakšauskaitė, atlikusi dainą „Neužmerk akių“. Įtaigiai ir prasmingai skambėjo III g. klasės mokinių skaitomos eilės ir gimnazijos muzikos grupės daina „Dievui, Tėvynei'' (vadovas Mantvydas Randis), kurią dainavome visi. Ir iš tiesų buvo gera būti kartu, jausti, kad esame draugiška bendruomenė.
„Lietuva vis dar mokosi gyventi laisvėje. Tai sunku, tai vargina. Bet kitaip iš viso nieko nebūtų. Ar girdit, ar supratot?“ - tokiais žodžiais renginį baigė III g. klasės mokinys Justas Daujotas.  Norisi atsakyti - girdime, supratome, nes esame lietuviai ir išmokome pamoką, ką reiškia LAISVĖ.

Organizatoriai

Nuotraukų albumas