Vasario 25 d. 18.00 val. LSMU Veterinarijos akademijos iškilmių salėje, skambant iškilmingai muzikai,  žiūrovai pasitiko abiturientus. Šventę išraiškingu K. Donelaičio kalbos stiliumi, nusakančiu mokyklinį gyvenimą, pradėjo  III g. klasių mokiniai, kurie netradiciškai įteikė šimtadienio dovaną, įamžinančią abiturientus gimnazijoje. Skambant  dainai „Keistuolis“ dinamiškas jų pasirodymas paliko neišdildomą įspūdį. Gimnazijos direktorius pasveikino abiturientus, pažymėdamas svarbiausius šios laidos nuopelnus. Gražių žodžių negailėjo ir pasveikinti atvykę LSMU Veterinarijos akademijos kancleris prof. habil. dr. Henrikas Žilinskas bei Kauno miesto tarybos narys Židrūnas Garšva.

Abiturientai pradėdami šventę padėkojo savo augintojams ir saugotojams, juos supantiems žmonėms už dienas ir naktis, už dovanas ir gyvenimo pamokas, paminėdami, kad savojo aš kūryba - tarsi baltas stalas.... Pradėdami nuo gražiausios vaikystės, kai tėvai su meile, globa ir rūpesčiu juos augino, parodydami vaikystės ir paauglystės patyrimus, abiturientai vaizdžiai perteikė,  ką išgyvena mokiniai per mokymosi laikotarpį, kaip jie jaučiasi ir kokių atsakymų jiems reikia.

Džiaugiamės, kad abiturientams pavyko atskleisti šventės idėją, kad žiūrovams tai  paliko puikų įspūdį. O jiems patiems linkime susikaupimo ir sėkmės likusiais 100 dienų gimnazijoje.

Kuratorė Inga Švedienė

Galbūt nesuklysiu sakydama, kad smagiausia dalis buvo ruoštis šimtadieniui. Galvoti, pirkti, daryti, pyktis, taikytis, spręsti, bandyti ir kurti. Žinoma, visada atsiranda tas jausmas, kai galvoji, kad galėjai padaryti kažką geriau. Tačiau po pasirodymo, kai sulaukėme tikrai gerų, gražių žodžių ir sveikinimų, jausmas buvo labai geras. Net gailėjausi, kad baigėsi visas tas ruošimasis šimtadieniui. Viskas praėjo taip greitai, taip sklandžiai, kad net nežinau, su kuo palyginti. Labai džiaugiuosi mumis visais ir žmonėmis, kurie mums padėjo.

Greta Stonkutė  IVg.b kl.

Niekada nebūčiau patikėjus, kad visi tapsime tokie artimi. Visa tai turbūt dėl to, kad kalbėjome visiems artima tema ir vienu balsu (tarsi mes visi būtume vienas organizmas). Mūsų šimtadienis - tai turbūt geriausia, kas galėjo atsitikti per visą gyvenimą mokykloje.

Agnietė Kairytė  IVg.b kl.

Vasario 25 dieną LSMU veterinarijos akademijoje įvyko mūsų, pirmosios LSMU gimnazijos laidos, šimtadienis. Šiai šventei kruopščiai ruošėmės nuo rudens ir galų gale nusprendėme žiūrovams parodyti vaidinimą apie moksleivio gyvenimą. Manau, jog mūsų pagrindinė mintis buvo puikiai suprasta ir viską įvykdėme, kaip galėjome geriausiai! Sulaukėme daug pagyrų, daug plojimų. Taip pat mane nustebino šmaikštus ir judrus vienuoliktokų pasirodymas.

Gabrielė Babarskaitė  IVg.a kl.

Nuotraukų autorius: Rytis Survila  (Mgmedia.lt)