Tikriausiai ne kartą esame girdėję pasakymą, jog Lietuvos antroji religija – krepšinis. Tai, jog šie žodžiai nėra tušti, patvirtina ir praėjusį šeštadienį (02.26) vykęs LSMUG „3x3 krepšinio turnyras“, kuris pritraukė gausų būrį LSMU gimnazijos bendruomenės narių, savo jėgas išbandžiusių krepšinio aikštelėje.  Tradiciniu tampančiu turnyru jau antrus metus iš eilės yra siekiama  ne tik skatinti sportinę veiklą ir fizinį aktyvumą, bet ir populiarinti krepšinį tarp LSMU gimnazijos mokinių  ir skatinti bendruomeniškumą. Šventės – turnyro atidarymo metu tardamas sveikinamąjį žodį gimnazijos direktorius Arūnas Bučnys visiems linkėjo ne tik bendradarbiavimo krepšinio aikštelėje, bet ir gyvenime. Paskui I g. C klasės mokinė Gustė Zakšauskaitė atliko Krepšinio himną, kuriuo simboliškai buvo paskelbta turnyro pradžia. Galime pasidžiaugti, jog turnyre dalyvavo net 20 komandų, kurios buvo sudarytos iš mokinių ir jų tėvelių, mokytojų bei LSMUG bendruomenės draugų. Dailiosios lyties atstovės – merginos bei moterys – taip pat nepabūgo ir subūrusios net 3 komandas dalyvavo turnyre ir krepšinio aikštelėje kovojo dėl medalių.  Turnyro metu iš viso buvo sužaistos NET 41 VARŽYBOS. Padedant teisėjams Arūnui Lazdauskui ir Alvydui Paulauskui (tariame jiems nuoširdų AČIŪ už pagalbą), išsiaiškinome, kurių komandų krepšininkai yra patys šauniausi!
Vyrų grupėje I vietą (jau antrus metus iš eilės) užėmė 7 D klasės mokinių tėvai, komanda „7 D Tauras“. Komanda „Žalia - Balta“ tapo II vietos nugalėtojais, o garbinga III vieta atiteko komandai „Mokytojai“. Žinoma, negalima pamiršti ir moterų grupės nugalėtojų: I vieta – „Styveno dukros“, II vieta – „Penktokės“, III vieta – „Nuostabiosios“. Prizinių vietų nugalėtojams buvo įteikti turnyro medaliai bei  čempionų taurės.
Tariame ačiū visiems, kurie prisidėjo prie turnyro organizavimo bei įgyvendinimo: kūno kultūros mokytojams Rasai Ciegienei ir Juozui Barkauskui, technologijų mokytojai Ilonai Murašovienei, dailės mokytojai Jolitai Grabliauskaitei bei gimnazijos mokinių tarybos nariams. Dar kartą sveikiname ne vien nugalėtojus, bet ir visus turnyro dalyvius, savaitgalio pusdienį praleidusius „3x3 krepšinio turnyre“, kuris, tikimės, taps gražiu tradiciniu LSMUG bendruomenės renginiu!