2016 03 skaitovaiKovo 1-3 dienomis vyko Kauno miesto meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo keturi LSMU gimnazijos mokiniai ir visi pateko į finalą. Sveikiname 7 klasės mokinę Martyną Bacevičiūtę (mokytojas Paulius Kavaliauskas), II g. klasės mokinį Luką Girdziušą (mokytoja Gitana Liaudinskienė), III g. klasės mokinį Justą Daujotą (mokytoja Gitana Liaudinskienė), puikiai pasirodžiusius finale ir gavusius padėkos raštus. Na, o labiausiai džiaugiamės, kad 5 klasės mokinys Radvilas Rumšas (mokytoja Rasa Kučienė) pateko į respublikinį meninio skaitymo konkursą. Linkime jam sėkmės! Beje, mūsų gimnazija pirmąkart konkurse parodė literatūrinę kompoziciją kuri neliko nepastebėta. Komisijos nariai mergaitėms, atlikusioms meninę kompoziciją „Berašant rašinį“ (mokytoja Gitana Liaudinskienė), Martynai Katutyei, Magdalenai Karoblytei, Otilijai Lieščinskaitei, Paulinai Samsonaitei negailėjo gražių žodžių ir palinkėjo nenustoti įkvėpimo ieškoti poetiniame tekste.

Kai susiduri su natūraliu stiliumi, apstulbsti ir žaviesi,
nes tikiesi susidurti su autoriumi, o randi žmogų.

Blezas Paskalis