Kovo 9 diena LSMU gimnazijos muzikos grupei „KAM“ buvo labai įdomi. Jie dalyvavo net dviejuose Kovo 11-osios minėjimuose. Po pasirodymo gimnazijos „Chorų karuose“ jie išskubėjo į koncertą Raudondvaryje „Laisvas kaip paukštis“. Įspūdžiais iš pasirodymų dalinasi grupės narė Kristė Skaudaitė: „Jautėme įtampą, truputį jaudinomės, juk didelės sceninės patirties neturime, tačiau viskas buvo puiku! Džiaugiamės ir dėl koncertų, ir dar labiau dėl to, jog jie buvo skirti Kovo 11-ajai paminėti. Jausmas, lyg grotum ne tik klausytojams, bet ir Tėvynei. Pirmasis šios dienos pasirodymas vyko gimnazijos „Chorų karuose“. Su vaikinų choru atlikome dainą „Dievui, artimui, Tėvynei". Antrasis, jau šiek tiek didesnis, Raudondvaryje, renginyje „Laisvas kaip paukštis“. Čia atlikome jau ir kelias savo kūrybos dainas. Šiame renginyje koncertavo grupės „Chebra“, „Fallen drum stick“ ir kt. Pasirodė  ir Raudondvario šokių grupė „AUKŠTYN“, kurioje šoko ir kelios mūsų gimnazijos moksleivės. Esame labai laimingi galėdami dalintis muzika bei geromis emocijomis su kitais. Tai išties nuostabus jausmas! Ačiū tariame koncerto organizatoriams ir raudondvariečiams už šiltą bei jaukų priėmimą! Iki kitų susitikimų!"