Kovo mėnesį mūsų gimnazijoje jau antrus metus iš eilės vyko jau tradicija tapsiantis renginys, skirtas Kovo 11-ajai, – „Chorų karai“. Šventę pradėjo vyrų choras ir LSMU gimnazijos muzikos grupė „KAM“, atlikusi dainą „DIEVUI, TĖVYNEI, ARTIMUI“. Žodį tarė LSMU gimnazijos direktorius Arūnas Bučnys, pasveikinęs visus su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena ir nuoširdžiai linkėjęs visiems chorams sėkmės. Dalyvių buvo išties daug: 5a klasės „Pupų“ choras (generolė klasės auklėtoja Aurelija Vaičaitienė) atliko  lietuvių liaudies dainą „Dūda“ iš „Atalyja“ repertuaro, 5b klasės choras „Krepšinio sirgaliai“ (generolė klasės auklėtoja Laima Mickuvienė) atliko dainą „Nebetyli sirgaliai“ iš Marijono Mikutavičiaus repertuaro, 5c klasės choras „27 žmonės“ (generolė klasės auklėtoja Elena Juotkienė) atliko dainą „Mano namai“ iš Eglės Sirvydytės repertuaro, 6a klasės „Baltasis choras“ (generolė klasės auklėtoja Kristina Serapinaitė) atliko dainą „Baltas paukštis“ iš Vytauto Kernagio repertuaro, 6b klasės choras „Čempionai“ (generolė klasės auklėtoja Ilona Murašovienė) atliko dainą „Trys milijonai“ iš Marijono Mikutavičiaus repertuaro, 6c klasės „Lietuvaičiai“ choras  (generolė klasės auklėtoja Vilma Katkauskienė) atliko dainą „Skriski, skriski Lietuvėlėn“, Giedriaus Kuprevičiaus muzika, Kazio Sajos žodžiai, 7a klasės „Pavasario“ choras  (generolas klasės auklėtojas Paulius Kavaliauskas) atliko dainą „Lietuvoj gyvenu“ (žodžius sukūrė klasės mergaitės), 7b klasės „Baltijos vaikai“ choras  (generolas klasės auklėtojas Martynas Zaveckas) atliko dainą „Tikėkim“, muzika iš Imagine dragons repertuaro, 7c ir 7d klasių  choras „Laisvas skrydis“  (generolės klasės auklėtojos Lina Šapkauskienė ir Jurgita Valentukonienė) atliko dainą „Laisvi drugeliai“ iš Manto Jankavičiaus repertuaro, 8a ir 8b klasių „Žaliasis“ choras  (generolė Luka Garšvaitė) atliko Gyčio Paškevičiaus dainą „Mano kraštas“, 8c klasės „Patriotiškasis“   choras  (generolas klasės auklėtoja Asta Jaručevičienė) atliko dainą „Lietuva“, melodija ir žodžiai Lauros Čekavičiūtės, 9a klasės „Leita“ choras  (generolė kuratorė Sandra Gaučiūtė ) atliko 3 dainų popuri „Dainos Lietuvai“, 9b klasės choras „Invictum“  (generolė Viltė Liaudinskaitė) atliko dainą „Tėvynę myliu“ iš Bonnie Tyler repertuaro (lietuviškus žodžius sukūrė klasės merginos), 9c klasės „Išjunkit tamsą“ choras  (generolė Gustė Zakšauskaitė) atliko dainą „Raudoni vakarai“ iš  Ievos Narkutės  repertuaro, 10-tų klasių jungtinis choras „MES“ (generolė kuratorė Kristina Celiešiūtė) atliko dainą „Yra Lietuva“ iš Stano repertuaro, 11 klasės choras „Milčiukai“  (generolė kuratorė Eglė Milčė) atliko dainą „Mano Lietuva“, muzika ir žodžiai J.Stočkaus. Komisijai, kurią sudarė Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė Rita Preikšaitė, Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos solinio ir chorinio dainavimo dalykų metodinės tarybos pirmininkė Giedrė Virbickienė, Kauno miesto mišraus choro „Leliumai“ vadovas, „Aušros“ gimnazijos muzikos mokytojas ekspertas Dainius Druskis,  gimnazijos tėvų atstovė, Garliavos meno mokyklos muzikos mokytoja Lina Zalepūgienė, moksleivių atstovas, mūsų gimnazijos abiturientas Vytautas Sakavičius, išrinkti geriausiai pasirodžiusius chorus ir skirti prizines vietas buvo sunku, nes visi dalyviai pasirodė puikiai. Po ilgų diskusijų, svarstymų garbinga komisija 5-7 klasių grupėje I vietą skyrė 6c klasei, II - 6a klasei, III - 5a klasei. Linksmiausio choro nominacija atiteko 5b klasei, specialų žiūrovų prizą laimėjo 5c klasė, kūrybiškiausio choro nominacija atiteko 7a klasei, originalialiausio choro nominaciją laimėjo 7b klasė.
8 klasių ir I-III gimnazijos klasių grupėje komisija I vietą skyrė net trims Ig. klasėms (IA, IB, IC). I g. C klasė dar buvo apdovanota tėvų įsteigtu prizu. II vietą laimėjo 8a ir 8b jungtinis choras, III vietą ir specialų direktoriaus prizą laimėjo 8c klasė, patriotiškiausio choro nominaciją laimėjo II g. klasių jungtinis choras. Džiaugiamės šiuo gražiu renginiu. Ačiū dalyviams už gražias akimirkas, muzikos mokytojai Giedrei Druskienei už kantrybę, kūrybiškumą, meilę muzikai, mokyklos administracijai, klasių auklėtojams už ugdomą meilę mokyklai ir Tėvynei Lietuvai. Ačiū už pagalbą organizuojant konkursą dailės mokytojai Jolitai Grabliauskaitei, technologijų mokytojai Ilonai Murašovienei, šokių mokytojams Eglei Glinskienei ir Kazimierui Kondratavičiui, įgarsintojams III g. klasės moksleiviams Kasparui Funkai, Ugniui Rinkūnui, Rokui Kliučinskui.

Muzika kuria malonumą, be kurio žmogus negali išsiversti.