Šiemet mūsų mokyklos 6b ir 7d klasės mokiniai, kurie mokosi vokiečių kalbą, dalyvavo Goeth’es instituto ir Lietuvos futbolo federacijos bei Masinio futbolo asociacijos  organizuotame konkurse „3:0 vokiečių kalbos naudai”.  Pirmame etape komandos sukūrė filmuką „Futbolas ir mes”.  Mūsų mokykla pateikė šiam konkursui net du filmukus.  Kompetentinga komisija iš 38 kūrybinių darbų atrinko 15 geriausių, tarp kurių pateko ir mūsų gimnazijos 6b klasės kūrybinis darbas.
Ir štai balandžio 20 d. nuo ankstaus ryto 15 komandų iš visos Lietuvos rinkosi Nacionalinės akademijos futbolo manieže Kaune. Mūsų gimnazijai finale atstovavo 6a ir 6b klasių mokiniai. Komandos iki pietų dirbo sekcijose ir atliko vokiečių kalbos, krašto pažinimo ir futbolo žinių užduotis, o po pietų dalyvavo futbolo turnyre. Komandoms taip pat reikėjo prisistatyti. Džiaugiamės, kad mūsų komanda „Fußball-Fieber“ puikiai atstovavo LSMU gimnazijai. Ypač visiems patiko komandos prisistatymas, kuris buvo komisijos įvertintas aukščiausiu balu ir prisistatymą organizatorių prašymu komanda pakartojo per konkurso finalo uždarymą. Dėkojame Ievai, Motiejui, Mantui, Kiprui ir Pauliui už žingeidumą, smalsumą, drąsą ir  kovingumą!
Finalinėms rungtims komandą ruošė vokiečių ir rusų kalbos mokytojos Jurgita, Lina ir kūno kultūros mokytoja Rasa.

Vokiečių ir rusų kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė