Balandžio 29 dieną 8b ir 8c klasių mokiniai praleido turiningai – vyko į Vilniuje esantį Lietuvos energetikos ir technikos muziejų. Šis muziejus įsikūręs istorinėse patalpose – pirmojoje Vilniaus centrinėje elektrinėje. Muziejuje mes susipažinome su autentiška, vos prieš keletą metų nustojusios veikti elektrinės įranga:  garo turbinomis, įvairiais elektros perdavimo, matavimo ir valdymo prietaisais bei transporto ekspozicija.  Labiausiai mus visus sužavėjo edukacinis užsiėmimas – fizikos pamoka muziejaus interaktyviose mokslo ekspozicijose. Interaktyvios mokslo ekspozicijos -  tai spalvingi eksponatai, linksmai iliustruojantys įvairius technikos išradimus bei reiškinius. Susipažinę su jais, mes galėjome pasisverti  Mėnulyje, sukurti elektros grandinę ir išbandyti dar daug smagių eksponatų, o kartu prisiminti fizikos dėsnius ir sužinoti apie jų pritaikymą kasdienybėje.

Mokinių įspūdžiai ir mintys:

• Už šią puikią ir įdomią kelionę dėkojame fizikos mokytojai Salomėjai Kukauskienei ir biologijos mokytojai Astai Jaruševičienei.

Aušrinė Mikalauskatė, 8c klasė

• Buvo labai labai smagu, daug ką sužinojau apie elektros išgavimą, transporto priemonių evoliuciją, pagilinau fizikos žinias bei pamačiau Vilnių. Buvo labai smagu ir gera!

Nedas, 8c klasė

• Labai šauni kelionė, puiki kompanija, pamatėme daug naujų, nematytų ir mums įdomių dalykų bei pagilinome ir įtvirtinome fizikos mokslo žinias.

Gabija, 8c klasė

• Ši kelionė buvo išskirtinė! Kompanija nuostabi, o muziejus labai įdomus ir šaunus! Kuo daugiau tokių kelionių!

Ieva, 8c klasė