Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2013-11-Bebras-foto is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Bebras - Lietuvos moksleivių informacinių technologijų konkursas, kuriam  šiemet sukako 10 metų! Konkurso tikslai:

• Skatinti moksleivius intensyviau naudotis informacinėmis technologijomis.
  • Sudominti jaunesniojo amžiaus vaikus informacinėmis technologijomis ir jų naudojimu mokantis..
  • Parodyti moksleiviams informacinių technologijų teikiamus privalumus mokantis įvairių dalykų.
  • Ugdyti mokinių kūrybiškumą, informacinę kultūrą, algoritminę ir loginę mąstyseną.
  • Atkreipti dėmesį į moksleivius, gebančius kūrybiškai naudotis informacinių technologijų priemonėmis ir visapusiškai taikyti įgytas žinias.

Lapkričio 11-14 dienomis,  kaip ir visoje Lietuvoje, mūsų mokyklos patys aktyviausi ir šauniausi moksleiviai noriai išbandė savo jėgas minėtame konkurse. LSMU mokykloje jų buvo net 302. Toks didelis noras dalyvauti ir patikrinti savo žinias džiugina ne tik informacinių technologijų mokytojus, bet ir visą LSMU bendruomenę.

IT mokytoja Sandra Budrevičienė

{gallery}Naujienos/2013-11-Bebras-foto{/gallery}