Lapkričio 23 d. gimnazijoje jau ketvirtąjį kartą vyko konkursas „Per pasaulį daugiakalbiais batais“. Į jį susirinko dešimt gimnazistų komandų iš visos Lietuvos – Vilniaus, Kauno, Garliavos, Kėdainių, Raseinių, Šilutės ir Turgelių (Šalčininkų raj.) Kaip ir kasmet  dalyviai atliko namų darbus. Šįkart anglų kalba reikėjo parengti dviejų minučių trukmės žinių laidą, nurodyta tema. Puikūs mokinių sukurti reportažai apie pasaulio įvykius, mokslą, verslą, sveikatą, kultūrą ir sportą suteikė visiems, susirinkusiems gimnazijos poilsio erdvėje, daug įdomios informacijos bei gerų emocijų. Kitas užduotis, integruojančias užsienio kalbų (anglų, prancūzų, vokiečių ir rusų) bei kitų dalykų (gamtos mokslų ir geografijos) žinias, komandos atliko gimnazijos klasėse. Dalyvius vertino kompetentinga komisija – Kauno ir Vilniaus gimnazijų anglų kalbos mokytojos ekspertės Miglė Ogorodnikovienė, Dovilė Teresė Spudienė, Daiva Brukienė bei viešnios iš JAV ambasados Vilniuje Melissa Morris ir Maggie Needler. Šių metų konkurso laureatais tapo:

• I vieta: Vilniaus licėjus
  • II vieta: Kėdainių Šviesioji gimnazija
  • III vieta: LSMU gimnazija

Komisijos bei publikos bendru sprendimu geriausiais žinių reportažais paskelbti Kėdainių Šviesiosios  bei LSMU gimnazijų mokinių darbai.

Nugalėtojus apdovanojo rėmėjai: Oxford University Press leidykla, knygynas „Humanitas“ ir LSMU gimnazija. Konkursas baigėsi, tačiau tikime, kad maloni nuotaika įsiminė ilgam. Ją kartu su komandomis kūrėme visi – nepailstantis renginių vedėjas Justas Daujotas, konkurso dailininkė, naujojo logotipo autorė Gintarė Lukoševičiūtė, renginio technikas Erikas Gorelčenko, pulkas fotografų ir darni mokytojų komanda. Sveikiname savo šaunųjį duetą – Martiriją Fominaitę ir Nikolajų Kurenkovą ir jau laukiame kitų susitikimų.