Partnerių Kalėdų renginys LSMU gimnazijai buvo ypatingas. Tai ne tik metų pabaigos susiėjimas su esamais draugais ir pirmasis įsibėgėjančio  kalėdinio maratono vakaras, tai ir  pirmosios tarptautinės sutarties pasirašymas.
Vakar, 2016 m. gruodžio mėn. 7 d., LSMU Veterinarijos akademijos Iškilmių salėje oficialiai pasirašyta pirmoji tarptautinė bendradarbiavimo sutartis tarp LSMU gimnazijos ir Tarptautinio Prancūzų Licėjaus Vilniuje (Lycée International Français de Vilnius). Šventinėje ceremonijoje dalyvavo Prancūzų Instituto Lietuvoje direktorius p.Jean Marie Sani, švietimo ir lingvistikos atašė p. Nicolas Torres, LSMU rektorius, Prancūzijos garbės konsulas Lietuvoje prof. Remigijus Žaliūnas, Tarptautinio prancūzų licėjaus Vilniuje direktorius p.Gilles Dervieux ir jį atlydėjusi licėjaus mokytojų komanda.

Sutarties pasirašymas atveria naujas galimybes abiem ugdymo institucijoms – planuojami moksleivių mainai leis paįvairinti mokymosi procesą, mūsų moksleiviai bus kviečiami į licėjų ir galės gilinti savo kalbines žinias, prancūzai, besimokantys Vilniuje, jau pramokę lietuvių kalbos, tad juos kviesime dalyvauti įvairių dalykų pamokose mūsų gimnazijoje. Kiekvienas moksleivis ras tai, ko ieško ir kas atitinka būtent jo poreikius, siekius ir pasirinkimą.

Antrojoje vakaro dalyje skambėjo kito LSMU gimnazijos  partnerio berniukų ir jaunuolių choro „Varpelis“ balsai. Puikiai sudėliota programa leido pasidžiaugti tiek prancūzų, tiek žavingais lietuvių klasikų ir kitų šalių autorių kūriniais.

LSMU gimnazija dėkoja „Varpelio“ meno vadovui p.Ksaverui Plančiūnui už profesionalų pasirodymą.