Gruodžio 5 dieną per LSMU gimnazijos Asamblėją buvo pagerbti ir apdovanoti Veterinarijos akademijos organizuoto Žirgo skulptūros piešinių konkurso nugalėtojai. Pagrindinis prizas ir padėka atiteko II g klasės  moksleivei Urtei Lukoševičiūtei, už originalios minties išraišką - 8 klasės moksleivei  Rūtai Ramanauskaitei, už kūrybiškumą padėka įteikta 8 kl. mokinei Faustinai Sušinskaitei, už tautiškiausią piešinį apdovanota Kamilė Kazernavičiūtė, už  įdomiausią atlikimo techniką apdovanota 7 klasės moksleivė Akvilė Grafkė, už stilistinę abstrakciją  padėką pelnė IIg klasės mokinė  Ugnė Eitavičiūtė, o už spalvingiausią žirgą  padėka įteikta  6 kl. mokinei  Samantai Jankevičiūtei.

Dailės mokytojos Jolita Grabliauskaitė ir Ilona Murašovienė apdovanotos padėkos raštais.