Gruodžio 2 - 4 dienomis LSMU gimnazijos mokiniai: Adomas Sidarevičius, Simona Visockaitė, ir gimnazijos kūno kultūros mokytojas Juozas Barkauskas vyko į Vladimiro Ryženkovo vardo krepšinio turnyrą, kuriame dalyvavo Baltarusijos, Lenkijos, Airijos bei Lietuvos 16-mečių berniukų ir mergaičių nacionalinės rinktinės. Lietuvos 16-mečių vaikinų rinktinė, kuriai atstovauja Adomas Sidarevičius ir Juozas Barkauskas, turnyre nepatyrė nė vieno pralaimėjimo bei užtikrintai triumfavo turnyre.

• Lietuva - Airija  84 - 38
  • Lietuva - Lenkija  86 - 49
  • Lietuva - Baltarusija  69 - 60

Tuo tarpu penkiolikmetė Simona Visockaitė, kuri atstovavo Lietuvos 16-mečių mergaičių nacionalinei komandai, žaidė prieš metais vyresnes varžoves ir padėjo iškovoti 1 pergalę, tačiau merginos patyrė 2 pralaimėjimus bei užėmė bronzinę 3-iąją vietą, į priekį praleisdamos baltaruses ir lenkes.
Mokiniai džiaugėsi galimybe žaisti tokiame turnyre, susipažinti su komandomis ir jų žaidėjais, pamatyti  Baltarusiją bei parvežti aukso bei bronzos medalius!