Kalėdos – pati gražiausia ir jaukiausia šventė metuose, kuri suburia visus bent trumpam pabūti kartu, susitelkti, pasidžiaugti vieni kitais bei padovanoti pačias gražiausias ir brangiausias dovanas – savo dėmesį ir laiką. Šiais metais tokią dovaną, padedami mokytojų,  gimnazijos bendruomenei bei savo artimiesiems parengė net 167 gimnazijos mokiniai, kurie visus mus pakvietė į LSMU Veterinarijos akademijoje vykusį koncertą „Kalėdų šviesa mūsų mieste“.

Mokiniai vaidino, šoko, dainavo, grojo įvairiausiais muzikos instrumentais ir sukūrė tikrą Kalėdų stebuklą: renginyje pasirodė II g. kl. mokinių tautinių šokių kolektyvas „Kupolėlė“ ir Ig. kl. tautinių šokių kolektyvas (vadovas Kazimieras Kondrotavičius), pasirodymus paruošė ir jungtinis mokinių orkestras, jaunių choras (mokytoja Giedrė Druskienė). Negana to, žiūrovus stebino vienas po kito į sceną žengiantys solistai: II g. C kl. mokinė Gustė Zakšauskaitė, 8 kl. mokinys Kristupas Morkūnas, Ig. kl. mokinė Gerda Kalvaitytė, 7 kl. mokinė Gustė Bajarkevičiūtė, I g. kl. mokinė Laura Čekavičiūtė. Įspūdingą pasirodymą paruošė ir visą salę ploti privertė gimnazijos roko grupė „KAM“. Susirinkusiesiems savo parengtas dovanas teikė ne vien mokiniai, bet ir mokytojai bei tėveliai: geografijos mokytojas Simonas Šabanovas, gimnazijos psichologė Juneta Zelminkienė bei jungtinis mokytojų ir tėvelių tautinių šokių kolektyvas, kuris savo šokiu pakvietė susirinkusius į „Vakaruškas“. Renginiui artėjant į pabaigą, savo sveikinimą įteikė ir gimnazijos direktorius Arūnas Bučnys, kuris visiems linkėjo palaimingų ir ramių švenčių.
Nuoširdų ačiū tariame koncerto sielai, muzikos mokytojai ekspertei Giedrei Druskienei, choreografijos mokytojai Eglei Glinskienei, jungtiniam mokytojų ir tėvų šokių kolektyvui, kostiumų dailinkėms ir scenografėms Jolitai Grabliauskaitei ir Ilonai Murašovienei ir daugeliui kitų, kurie nepagailėjo savo laiko ir prisidėjo prie šio pasaka tapusio renginio. Žinoma, norime išreikšti ir nuoširdžią padėką visiems gimnazijos mokiniams, kurie sunkiai ir ilgai repetavo, kad sukurtų šventę visai mokyklos bendruomenei.
Ačiū visiems už geras bei nesuvaidintas emocijas, su nekantrumu laukiame kitų metų Šv. Kalėdų stebuklo ir užduodame retorinį klausimą: „Kaip mus dar nustebins gimnazijos mokiniai?“.

IKI KITŲ METŲ!
LSMUG MT ryšių su visuomene komitetas