Gruodis baigėsi, su juo išlydėjome maloniausias svajones ir lūkesčius artimiausiems metams. Tačiau turime kuo pasidžiaugti prisimindami praėjusias dienas. Gruodžio 22 dieną LSMU gimnazijoje vyko  kasmetė užsienio kalbų popietė „Gruodžio svajonės“ -  „Dezemberträume“, „Мечты в декабре“,  „Les rêves de décembre“, „December dreams“.

Tradicinėje daugiakalbėje pamokoje-popietėje dar kartą įsitikinome, kad daugiakalbystė šiuolaikiniame pasaulyje – labai svarbus siekis. Visi popietės dalyviai džiaugėsi nuostabiais mokinių pasirodymais ir dar kartą įsitikino, kad vienu metu gali skambėti svajingos rusiškos, vokiškos, angliškos dainos, eilėraščiai, galima visiems kartu šokti vokiškus, prancūziškus šokius, galima suprasti nuotaikingas rusiškas pasakas ir linksmas mokyklinio gyvenimo istorijas.

Džiaugiuosi, kad integruotoje rusų/vokiečių/prancūzų/anglų kalbų pamokoje-popietėje kasmet dalyvauja gausus 6-11 klasių mokinių būrys.

Sveikinu visus aktyvius ir talentingus LSMU gimnazijos mokinius ir mokytojus su Naujais metais! Tegul visus lydi sėkmė!

Vokiečių-rusų kalbų mokytoja metodininkė Lina Šapkauskienė

Gruodžio 22 dieną LSMU mokyklos mokiniai turėjo galimybę pasidžiaugti jau tradicija tapusiu renginiu - „Gruodžio svajonės“. Šis renginys yra ypatingas tuo, kad jame visada kalbama tik rusų, vokiečių ir anglų kalbomis. Mokiniai atstovaudami savo klasei pristatė įvairiausius pasirodymus. Buvo ir šokių, ir dainų, ir eilėraščių, ir spektaklių. Daugelis manė, kad susidurs su viena problema - nemokės rusų arba vokiečių kalbos, bet visi pasirodymai buvo paruošti labai kruopščiai. Net ir nesuprantant kalbos galėjai pajusti emocijas ar įsiklausyti į melodiją. Daugelį sužavėjo galimybė paskutinio pasirodymo metu kartu sušokti prancūzišką šokį. Taigi įspūdžiai ir nuotaika renginio metu buvo tik teigiami.

Gustė Skrupskaitė IIg B