Tarptautinė etikų diena, kuri minima jau septynioliktą kartą, sulaukė didelio mokinių, jų mokytojų, studentų ir dėstytojų dėmesio. 2017 m. gegužės 19 d. visi buvo pakviesti į konferenciją, kurios tema „Reklamos industrija etinio žvilgsnio akiratyje“. Konferencijos metu pranešimus skaitė Lietuvos verslo atstovai, universitetų dėstytojai. Tarptautinė etikų diena ypatinga ne tik aktualia konferencijos tematika, bet ir tuo, kad šią dieną apdovanojami etikos konkursų nugalėtojai ir jų mokytojai. Šiais metais etikos konkursas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos III g. klasės mokinei Militai Songailaitei (mokytoja Dalia Kraskauskaitė) buvo itin sėkmingas -  gimnazistė užėmė  I-ąją vietą respublikoje. Sveikiname ir džiaugiamės.